Regularnie wystawiaj się na naturalne światło, najlepiej późnym popołudniem.

BLOG

Regularnie wystawiaj się na naturalne światło, najlepiej późnym popołudniem.

Entuzjaści informacji, tacy jak ja, pokochają tego rodzaju rzeczy.

Oczywiście zegarek z tymi wszystkimi funkcjami potrzebuje mocy. Ładowanie podstawy jest łatwe dzięki ich stacji dokującej, a moje pierwsze ładowanie trwało kilka dni. Noszenie zegarka początkowo wydawało się niewygodne, ale gdy nowość zniknęła, stało się znacznie wygodniejsze. Ma jednak dużą tarczę zegarka, więc jeśli masz mały nadgarstek, przyzwyczajenie się do noszenia go może zająć trochę czasu.

Rada: zegarek Basis od razu zrobił furorę w przestrzeni technologii noszenia. Pierwsi użytkownicy i ci, którzy dążą do mierzenia rzeczy, pokochają to urządzenie. Prawdziwe pytanie brzmi, czy przeciętny człowiek potrzebuje dodatkowej motywacji oferowanej przez to urządzenie. Podstawa nie jest wyceniana na zakup impulsowy, więc odrób pracę domową, zanim wydasz blisko 200 USD. Jeśli kupisz go i będziesz go codziennie używać, myślę, że będziesz pod wrażeniem i zadowolony ze swojej inwestycji. Jeśli nie, wyślij mi e-mail, a znajdę kogoś, kto jest na rynku używanego urządzenia.

Zajrzyj jutro do drugiej części tej serii, w której podzielę się swoimi doświadczeniami z dwoma innymi nowymi urządzeniami!

Sportowe silne, dobrze zarysowane ramiona to aspiracja fitness wielu z nas, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Aby skutecznie celować w triceps – mięśnie z tyłu ramion – wiele osób jest rozdartych między dwoma typowymi ruchami: spadkami na ławce z ciężarem ciała i odbiciami na triceps z hantlami. Aby uzyskać wgląd w oba te ćwiczenia oraz ocenić korzyści i potencjalne ryzyko każdego ruchu, czterej najlepsi trenerzy osobiści dzielą się tym, co należy rozważyć przed dokonaniem wyboru ćwiczeń.

Spadki na ławce na masę ciała

Ćwiczenie bez sprzętu, które można wykonać w dowolnym czasie i miejscu — od krawędzi sofy w salonie po ławkę na siłowni — ćwiczenia na ławce z obciążeniem ciała oferują wiele korzyści. Badanie naukowe ACE wykazało, że to ćwiczenie jest jednym z najskuteczniejszych ruchów w celu wywołania wysokiego poziomu aktywności mięśni tricepsa, ale nie jest to jedyny mięsień, któremu jest to wyzwanie. Don Bahneman, MS, CPT, C.S.C.S., R.K.C., dyrektor generalny VIDA Fitness Renaissance w Waszyngtonie, wyjaśnia, że ​​ten ruch o zamkniętym łańcuchu zapewnia również bodziec dla wielu synergicznych mięśni, w tym mięśnia piersiowego większego, czworobocznego i zębatego przedniego.

Jednak to ćwiczenie funkcjonalne, które naśladuje ruchy pchające, które wykonujemy w życiu codziennym – jak podnoszenie się z krzesła – wymaga pewnych rozważań – mówi Chris McGrath, MS, starszy konsultant fitness ACE i założyciel Movement First w Nowym Jorku. „Ułożenie rąk i ruch ramion sprawia, że ​​ćwiczenia na ławce stają się ćwiczeniem barków i tricepsów; niestety, pozycja barków, zwłaszcza z rękami opartymi za plecami, może wywierać duży nacisk na przednią część barku – najbardziej wrażliwą i najczęściej uszkodzoną część barku”.  

Sam ruch zwiększa siły ścinające w stawie barkowym i może zwiększać ryzyko uderzenia zakończeń nerwowych. Ponieważ wymaga to zarówno elastyczności ramion, jak i stabilności w okolicy łopatkowo-piersiowej, aby było wykonywane bezpiecznie i skutecznie, McGrath dodaje, że osoby z historią problemów uri care gdzie kupić z barkami, a także osoby ze słabą elastycznością ramion postępują ostrożnie, rozważając dodanie ławek z obciążeniem ciała. do ich rutyny treningowej. Poświęcenie czasu na nauczenie się technik stabilizacji ramion może zapewnić podstawę potrzebną do wykonania tego ruchu w odpowiedniej formie.

Odrzuty z hantlami na triceps

Powszechnie wykonywane ćwiczenie, które również zostało sklasyfikowane jako jedno z trzech najskuteczniejszych ruchów w oparciu o wyniki badania, odrzuty tricepsa wymagają po prostu pary hantli. Sabrena Merrill, MS, naukowiec ds. ćwiczeń i rzecznik prasowy ACE, z siedzibą w Kansas City, Mo. w przypadku zanurzeń, dobra forma jest niezbędna, aby czerpać korzyści, jakie zapewnia to pojedyncze ćwiczenie stawów, a ułożenie ciała potrzebne do tego ruchu może okazać się dla niektórych trudne. „Wiele osób ma ograniczony zakres ruchu ramion, zwłaszcza jeśli pracują przy komputerze, więc trzymanie ramion w końcowych zakresach wyprostu, wymagane do odbicia, może stanowić problem”, wyjaśnia Merrill. McGrath dodaje, że wielu ćwiczących nie podnosi wystarczająco wysoko ramienia podczas tego ruchu (ramię powinno być równoległe do podłogi), a wielu ma tendencję do zaokrąglania pleców, mimo że kręgosłup powinien pozostać wyprostowany. „W przypadku wygiętych odbić, przećwicz zawias biodrowy, aby zapewnić dobrą postawę. Jeśli stwierdzisz, że masz trudności z uzyskaniem dobrej pozycji, możesz nie być gotowy na to ćwiczenie” — sugeruje McGrath.

O czym należy pamiętać

Ogólnie rzecz biorąc, mówi Merrill, oba ćwiczenia oferują wiele korzyści osobom, które mają zdrowe, wolne od bólu barki o dobrej mobilności. Jeśli jesteś ciekaw, jak wygląda elastyczność Twoich ramion, wypróbuj ten prosty test przeprowadzony przez ekspertkę fitness Keli Roberts, certyfikowaną przez ACE trenerkę personalną i właścicielkę Keli’s Real Fitness. Stań przed lustrem zwróconym do przodu i wyciągnij ręce do boków. Wyciągnij jedno ramię nad głowę, a następnie zegnij łokieć, przenosząc rękę za łopatki. Drugim ramieniem unieś drugą rękę w górę w kierunku łopatek. Jeśli ręce znajdują się w odległości większej niż odległość rąk od siebie, Roberts zaleca ponowne rozważenie obu tych ruchów. Inne ćwiczenia górnej części ciała, które można zbadać, obejmują rozciąganie tricepsa nad głową, mówi Merrill, ponieważ pozwala na celowanie we wszystkie trzy głowy mięśnia tricepsa. „Ćwiczenia nad głową ustawiają długą głowę tricepsa w korzystniejszej mechanicznie pozycji; jednak te ćwiczenia wymagają również zdrowego, ruchomego ramienia”.

Jeśli zdecydujesz się przełamać pot na siłowni, Bahneman sugeruje rozważenie wyprostów tricepsa na lince i przedłużenia tricepsa w pozycji leżącej – powszechnie znanych jako miażdżenie czaszki – ponieważ te ruchy mogą pozwolić na ochronę przed czynnikiem pędu niewłaściwie wykonanego zanurzenia lub odbicia. Pamiętaj również, że każdy rodzaj ćwiczeń pchających – takich jak pompki i wyciskanie na ławce – będzie działać na triceps. „Skupienie większej uwagi na ruchach pchających nie tylko pozwala na używanie tricepsów, ale również pozytywnie wpłynie na większą liczbę grup mięśni, spali więcej kalorii i doprowadzi do lepszej ogólnej siły i rozwoju funkcjonalnego”, mówi McGrath, który zaleca dodanie kilku tricepsów. konkretne ćwiczenia pod koniec sesji pocenia się, aby uzupełnić trening.

Chodzenie to świetna forma ćwiczeń o niewielkim wpływie, w której mogą uczestniczyć ludzie w każdym wieku, a według niedawno opublikowanej ankiety Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom coraz więcej osób w Stanach Zjednoczonych chodzi regularnie. Badanie z 2010 r. wykazało, że 62% dorosłych twierdzi, że chodziło przez co najmniej 10 minut w poprzednim tygodniu, w porównaniu z 56% w 2005 r. Oznacza to, że 145 milionów dorosłych uwzględnia spacery jako część swojej cotygodniowej rutyny, niezależnie od tego, czy chodzi o ćwiczenia, czy relaksację , transport lub sprawunki, wzrost o 15 milionów od 2005 roku.

Chociaż ankieta pokazuje, że poziom aktywności rośnie, wiele osób nadal nie spełnia wytycznych rządu federalnego dotyczących aktywności fizycznej 150 minut tygodniowo o umiarkowanej intensywności aerobowej aktywności fizycznej. Chociaż brak aktywności fizycznej może prowadzić do wielu powikłań zdrowotnych, w tym chorób serca, udaru mózgu, cukrzycy typu 2, depresji i niektórych nowotworów, badanie przeprowadzone przez Institute of Aerobics Research wykazało, że ćwiczenia fizyczne mogą w rzeczywistości zmniejszyć śmiertelność ze wszystkich przyczyn. Ośmioletnie badanie oceniło poziom sprawności i śmiertelności ponad 13 000 dorosłych, a naukowcy odkryli, że ci, którzy chodzili równo 30 minut dziennie, mieli znacznie mniejsze ryzyko przedwczesnej śmierci niż ci, którzy rzadko ćwiczyli.

Regularny program chodzenia może poprawić ogólny stan zdrowia poprzez:

Obniżenie poziomu cholesterolu we krwiObniżenie ciśnienia krwiZwiększenie wytrzymałości sercowo-naczyniowejZwiększenie wytrzymałości kościSpalanie kalorii i zmniejszanie wagi

Dla początkujących zainteresowanych programem chodzenia, zalecamy rozpoczęcie od mniej forsownego treningu, ograniczenie dystansu i tempa oraz upewnienie się, że możesz rozmawiać podczas chodzenia. Ważne jest, aby zawsze ćwiczyć bezpieczne nawyki, w tym wybierać odpowiednie buty do biegania i program, aby zapewnić optymalne korzyści i zapobiegać kontuzjom. Aby dowiedzieć się więcej o chodzeniu i jak włączyć go do swojej codziennej rutyny, odwiedź nasz "Spacer dziennie" Artykuł Fit Fakty.

Czy czujesz, że już nigdy nie będziesz spać dobrze… nigdy więcej? Nie jesteś sam. W rzeczywistości bezsenność jest najczęstszą dolegliwością związaną ze snem i jest jednym z głównych powodów, dla których Amerykanie odwiedzają lekarza. Na bezsenność składają się problemy z zasypianiem, trudności z utrzymaniem snu lub uczucie braku odświeżenia pomimo wystarczającego odpoczynku. 

Przyczyny bezsenności obejmują stres, lęk, depresję, choroby, leki, zaburzenia snu i złe nawyki związane ze snem. Chociaż wizyta u lekarza jest zdecydowanie dobrym pomysłem, powinieneś również ustalić, czy Twoje osobiste nawyki sprzyjają lub uniemożliwiają spokojny sen. Oto kilka ogólnych zasad, których należy przestrzegać, aby uzyskać zzzz:Regularne ćwiczenia sprzyjają dobremu śnie. To jeden z najważniejszych sposobów promowania ciągłego snu. Umiarkowane lub energiczne ćwiczenia należy wykonywać nie więcej niż 3 godziny przed snem, natomiast ćwiczenia relaksacyjne (takie jak joga) można wykonywać przed snem.Utrzymuj regularny harmonogram snu. Idź spać i obudź się o tej samej porze każdego dnia tygodnia.Nie siedź w łóżku. Jeśli nie możesz zasnąć po 15-20 minutach leżenia w łóżku, ponieważ twój umysł goni się lub martwisz się, czy będziesz spał, wstań i idź do innego zaciemnionego pokoju. To tutaj możesz zrobić swoje zamartwianie się, poczytać książkę lub wykonać dowolną inną aktywność nie stymulującą. Zostań tam, aż będziesz śpiący. Wróć do łóżka. Powtórz w razie potrzeby.Śpij tylko tyle, ile potrzebujesz, aby czuć się wypoczętym.Unikaj drzemek.Regularnie wystawiaj się na naturalne światło, najlepiej późnym popołudniem.Nie oglądaj telewizji, nie słuchaj radia, nie czytaj ani nie korzystaj z urządzeń elektronicznych (komputera, telefonu itp.) w łóżku. To powoduje, że kojarzysz łóżko z czuwaniem. Zarezerwuj łóżko dla dwóch S (snu i seksu).Unikaj kofeiny po obiedzie. Oprócz oczywistych winowajców, nie zapomnij omijać ukrytych źródeł kofeiny, takich jak kawa bezkofeinowa (wciąż ma jej trochę), herbata i czekolada.Żadnego alkoholu ani papierosów przed snem. Alkohol może pomóc Ci zasnąć, ale zaburza zdolność do pozostania w stanie snu. Papierosy stymulują i zakłócają wszystkie części cyklu snu.Unikaj dużych posiłków tuż przed snem, ale nie idź spać głodny.Ustal relaksującą rutynę przed snem. Może to obejmować ciepłą kąpiel lub prysznic, masaż, medytację, wyobrażenia lub ciszę.Miej cichą, wygodną sypialnię. Trzymaj pokój po chłodniejszej stronie, wyłącz jasne światła i włącz biały szum (np. wentylator), jeśli to pomoże.Ukryj zegar, jeśli jesteś „obserwatorem zegara”.Porozmawiaj z lekarzem, czy leki, suplementy ziołowe lub inne terapie mogą być dla Ciebie odpowiednie.Podobnie jak w przypadku większości innych problemów zdrowotnych, upewnienie się, że prowadzisz najzdrowszy tryb życia, jest absolutną koniecznością. Najlepiej śpią ludzie, którzy regularnie ćwiczą, odżywiają się zdrowo i utrzymują niski poziom stresu. Słodkie sny!Dodatkowe zasobyAmerykańska Rada ds. ĆwiczeńBootzin, RR, Perlis, M.L. (1992). Niefarmakologiczne leczenie bezsenności. Dziennik Psychiatrii Klinicznej, 53, 37-41.Narodowa Fundacja Snu Podgląd PDF

Ćwiczenie jest ważne. Rozumiemy. Coraz wyraźniej widać, że musimy zwiększyć poziom naszej aktywności poza bezpośrednimi ćwiczeniami. Chodzenie jest świetne, ale mało ludzi to robi, prawdopodobnie dlatego, że sposób, w jaki to robimy, jest nudny. To wszystko się zmieni. Zostałeś wybrany do Walking Games.

„Mózg wydaje się być zaprojektowany do rozwiązywania problemów związanych z przetrwaniem w niestabilnym środowisku i robienia tego w niemal ciągłym ruchu”, mówi John Medina w Brain Rules. „Możemy dokonać ogólnogatunkowego powrotu sportowego” – dodaje. „Wszystko, co musimy zrobić, to się przenieść”. Nasi ewolucyjni przodkowie byli przyzwyczajeni do chodzenia do 12 mil dziennie. Włączenie ćwiczeń do tych ośmiu godzin pracy lub szkoły prawie nie przywróci nas do normalności.

Aby uzyskać najlepsze ciała i mózgi, musimy więcej się ruszać. Aby chodzenie było bardziej atrakcyjne, ważne jest, aby połączyć jakąś formę aktywności, która wymaga większej koordynacji niż zwykłe stawianie jednej stopy przed drugą. Czy kiedykolwiek chodziłeś na spacer z dzieckiem? Będą kopać kamienie, poruszać się w przypadkowych układach i zafascynować się rzeczami na ziemi. Zrób to jeszcze raz w grach w chodzenie, które są prostymi, wciągającymi i przyjemnymi sposobami, aby chodzenie było trudniejsze dla twojego ciała i interesujące dla twojego umysłu.

Chodzenie Gra 1: Trudny spacer

Chodzi o chodzenie inaczej. Nie stój tylko na chodniku. Nadszedł czas, aby ponownie zrobić rzeczy „trudną drogą”. Spaceruj po trawie, w górę iw dół wzniesień, pod znakami, wokół skrzynek pocztowych, drzew, pod znakami lub wokół nich oraz na krawężniku i poza nim. Główna koncepcja: Unikaj prostych linii i znajdź krzywe i zmiany poziomu w swojej pozycji ciała.

Gra spacerowa 2: Linie & Pęknięcia

Gra w szkole podstawowej „Wejdź na szczelinę, złam plecy mamie” powraca z nową, ulepszoną wersją, która nie stanowi zagrożenia dla zdrowia kręgosłupa twojej matki.

Opcje:

Unikaj wchodzenia na linie lub pęknięcia w chodniku.Lub zrób odwrotnie: stąp tylko po liniach i pęknięciach.Spacer po linie po krawężniku.Postępuj zgodnie z przypadkowymi, krętymi liniami uszczelniacza na drogach lub chodnikach.Podążaj za wzorami na dywanach hotelowych (Wreszcie, korzyść dla szerokiej gamy konsekwentnie ohydnych dywanów znalezionych w hotelach z różnymi rodzajami dziwnych wzorów i kolorów.)

Gra w chodzenie 3: Bounce, Catch or Fetch

Użyj piłki, kija lub dowolnego przedmiotu, który możesz złapać. Dodatkowe punkty mózgu za użycie czegoś bez „łatwego” kształtu.

Opcje:

Rzucaj piłką tam i z powrotem między lewą a prawą ręką i policz liczbę rzutów przed upuszczeniem. Wypróbuj wysokie, wolniejsze rzuty i niższe, szybsze rzuty. Pierwsza z nich zajmuje się ogólnymi umiejętnościami łapania, a druga reaktywnością.Odbijaj piłkę od ogrodzenia, przerzucaj ją przez gałęzie itp., cały czas idąc, aby złapać piłkę w ruchu.Z partnerem podrzucaj swój przedmiot w tę iz powrotem do siebie. Zrób to, idąc obok siebie, od przodu do tyłu lub gdy oboje idziecie bokiem do siebie.Rzucanie piłką może być zabawne i łatwe, ale równie cenne jest użycie małego patyczka lub innego przedmiotu o niejednorodnym kształcie. Ten rodzaj przedmiotu nie sprawdzi się dobrze do odbijania się, ale świetnie nadaje się do rzucania i łapania.

Chodzenie Gra 4: Chodź jak obcy

Podczas spaceru udawaj, że jesteś obcą formą życia badającą Ziemię. Za każdym razem, gdy to robisz, dostajesz coś innego do nauki. Pewnego dnia to rośliny, które napotkasz. Innego dnia mogą to być zwierzęta lub ptaki, które widzisz.

COMPARTILHE

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

Você também pode gostar

Veja mais

Игровой зал Vulkan 777 casino

Игровой зал Vulkan 777 casino Каждый гемблер посещает официальный сайт заведения для того, чтобы запустить свой любимый слот. Азартный пользователь имеет полное право выбирать то,

LEIA +

Вулкан 24 казино

Вулкан 24 казино Вулкан 24 — игровой зал, который предлагает клиентам поиграть на деньги в аппараты. Официальный сайт казино включает большую коллекцию азартных игр: классических,

LEIA +

Игра на официальном сайте казино Вулкан

Игра на официальном сайте казино Вулкан Официальный сайт клуба Вулкан — лицензированная игровая площадка . Казино часто занимает лидирующие позиции в списках лучших игровых клубов,

LEIA +

João Pedro Werlang, 50 - Centro Nova Boa Vista - RS

(54) 3360-1008 Seg a Sex 7h30 às 11h45 I 13h00 às 17h30